TÜÜLBroneerimine

Tudengimajas on kaks broneeritavat saali, köök ja saun:

Suur saal
vaatega Raekoja platsile
(mahutab ca 60 inimest istuma - ca 65m²)

Väike saal
(mahutab ca 30 inimest istuma - ca 35)

TÜÜLTudengimaja võimalused

Kõikidel üliõpilastel ja teistel huvilistel on võimalus kasutada Tudengimaja ruume. Nädalavahetustel kehtib õhtune aeg. Ruumide broneerimiseks vali esilehelt "Ruumide broneerimine"

Korralda oma üritused ja tähista tähtpäevi ajaloolises Tudengimajas. Kõikidel huvilistel on võimalik kasutada Tudengimaja ruume ürituste edukaks korraldamiseks. Tudengimajas on 2 saali: Suur saal (mahutab ca 80 inimest) vaatega Raekoja platsile; Väike saal (mahutab ca 45 inimest). Ruumide hinnakirjaga tutvumiseks ning broneerimiseks kasuta mugavat elektoonilist ruumide broneerimise süsteemi.

Vabanenud kontoripinnad

Hea noorteühing! 

Soovid kontoriruume Raekoja platsil ÜÜRITASUTA? Tule ajaloolisesse Tallinna Tudengimajja!

Tallinna Tudengimajas, Raekoja plats 16, on pakkumisel neljandal korrusel ühe toaga  kontor suuruses 11.8 m2. Organisatsioonile ligipääs kontoriruumidele 24/7. Esimene kontor on sissekolimiseks vaba alates 01.09.2017.

Kontoriruumidesse on oodatud organisatsioon, mis tegeleb tudengitega või on suunatud noortele. Ruumid antakse organisatsioonile 0-üüriga, kuid üürnik kannab kommunaalkulud. Kommunaalkulude aasta keskmine esimese kontori puhul on 100 eurot kuus, mille kompenseerimist saavad Tallinna noorteühingud taodelda Tallinna Spordi- ja Noorsooametist.

Kontoriruumi huvilistelt ootame esimees@tudengimaja.ee aadressile organisatsiooni kirjeldust, andmed ning kontorisoovi põhjendus.

Tallinna Tudengimaja (aadressiga Raekoja plats 16) on hetkel koduks v(tudengi)organisatsioonile, kelleks on Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaud (TÜÜL), korp! Sororitas Estoniae, korp! Fraternitas Tartuensis, korp! Revelia ning ESN Tallinn.

Lisaks paiknevad Tudengimajas 2 saali ja saun, mida on võimalik soodsa hinnaga rentida.

Anname Sulle võimaluse!
otsing_kodukas

Kas oled näinud töökuulutust, kust otsitakse 25. aastast noort keskastmejuhi ametikohale ning nõutud on 10-aastane töökogemus koos kõrgharidusega? Meie oleme ning teame, et nõutakse peaaegi võimatut! Samas saame aru, et tänapäeval ei piisa enam üksnes erialasest haridusest, vaid loevad ka teiste valdkondade kogemused.

Meie Tudengimaja meeskond usub, et kogemus meie vabatahtlikuna võib Sulle tulla suureks eeliseks tööturul. Tahad õppida kuidas korraldada sündmusi või teha eepilist turunduskampaaniat? Hoopis otsid projektijuhi või tema assistendi kogemust? Meie suudame Sulle pakkuda mõnusat, kuid samas vaba töökeskkonda, kus saad arendada endale valitud suunaks. 

MIDA ME PAKUME?
Anname oma usalduse ja toe (vaimne kui ka know-how). Tegutseda saad endalesobivas kohas või meie Raekoja platsis asuvas kontoris ning seda endale sobival ajal. Meie juurest saad väärtusliku kogemuse ja soovituskirja tuleviku tööandjale. Võid kindel olla, et tiimiga liitudes tutvud uute ja huvitavate inimestega, kelle kontaktid tulevad tulevikus kasuks.

KEDA OTSIME?
Ootame oma meeskonda lennukate ideedega tudengit, kes väärtustab kogemusi ja kvaliteetset tööd. Kusjuures antud valdkonnas eelnev kogemus pole oluline, vaid initsiatiiv teha midagi ägedat! Sobilik kandidaat on vastutustundlik ja oskab iseseisevalt töötada, kuid samas on võimeline tiimis töötama.

ÜLESANDED

Turundaja ülesandeks on aktiivne TÜÜLi ja Tudengimaja turundamine ning koostöösuhete tugevdamine. Turunduskanaleid valides on limiidiks üksnes isiku kujutlusvõime! Koormus 3-5h/nädalas.

Kultuuriprogrammijuhi/sündmuse sündmuste korraldaja ülesandeks on iga kuu korraldada Tudengimajas vähemalt 2 sündmust kuus. Sisuliselt on piirideks moraal ja enda fantaasia! Koormus 3-5h/nädalas.

Pakume ka teisi väiksemaid vabatahtlike tegevusi. Selleks kirjuta esimees [ät] tudengimaja.ee.

KANDIDEERIMINE

Kandideerimiseks täida ära ankeet, mis asub SIIN! Vastame Sulle 10 päeva jooksul ning sobivuse korral lepime kokku esimese kohtumise. 

Lisainformatsioon: esimees [ät] tudengimaja.ee.